Аналіз сайту

analiz-saytuНеобхідне створення інтернет сайту, аналіз сайту, просування сайту, або раскрутка сайтів? Не знаєте до кого звернутись? Створення та раскрутка сайту – це саме те, чим займається наша компанія. Наш багатолітній досвід дозволяє в мінімальні строки реалізувати будь-який ваш задум. Якісна розробка та реставрація сайту – це справжнє мистецтво, що потребує виключного професіоналізму та відповідальності, а наші спеціалісти являються справжніми митцями своєї справи.

Сьогодні створення сайту необхідне для того, щоб просувати свій бізнес, приваблювати нових потенціальних клієнтів та збільшувати рівні продажу товару. Яка вартість створення сайту в нашій компанії? Не можна одразу точно відповісти на це запитання. Створення сайту ціна його залежить від того, що саме ви бажаєте бачити та отримати від нього, все залежить від обємів та встановлених строків. Також вартість залежить від використовуваного движка для сайту, його дизайну, додаткових функцій та модулів. Орієнтовна вартість створення сайту вказана на нашому сайті. Починається розробка з присвоєння домену та хостингу. Сайту присвоюється ім’я у мережі, а також фізичне місце на сервері, де буде зберігатись сайт. В залежності від того, яка компанія володіє хостингом, ціни за розробку сайту можуть змінюватись. Наші програмісти створюють сучасні сайти на основі РНР з використанням баз даних. Це дозволяє нам динамічне створення сторінок та панелей керування сайтом. Вартість створення сайту змінюється в залежності від того, чи використовується при розробці шаблони з відкритим кодом, або движок власноруч прописується програмістами. Шаблони сайтів з відкритим кодом поширюються безкоштовно, а сайти, які створюються персонально програмістами можуть коштувати стільки, скільки за потрібне буде його створювачу. Стандартно сайти середньої складності коштують від 700грн, а сайти-візитки від 400грн. Ми також можемо створювати найоригінальніші сайти на основі Flesh. На таких сайтах є красива анімація, рухливе меню, курсор мишки, який ніби живий. Наші фахівці (кваліфіковані програмісти на дизайнери) знають як і втілити у життя будь-які ваші побажання та мрії стосовно сайту.

Також, окрім створення сайтів ми пропонуємо послугу «Розкрутка веб сайту», для оптимізації та підвищення ефективності роботи сайту и приросту потенціальних покупців на сайті. Для цього необхідно послідовно та постійно поводити моніторинг інтернет мережі. Наші висококваліфіковані фахівці мають великий досвід в розкрутці сайтів, та вже змогли створити власний ефективний алгоритм виконання просування сайтів по пошукових мережах. Для того, щоб ваш сайт посідав на лідируючих позиціях пошуковиків необхідна оптимізація сайту. Цеоцінка сайту с точки його сумісності з пошуковими системами, аналіз сайта та його заповнення. Наші копірайтери швидко та якісно створять контент для сайту, яки буде складатися в унікальних якісних цікавих статей,. Він допоможе просунути ваш сайт на лідируючі позиції пошукових систем.

У результаті ви отримаєте якісний сайт з грамотним контентом, яких знаходячись на топових позиціях, швидко набуде популярності серед відвідувачів та потенціальних клієнтів.

ukrartmedia.com • Копирование материалов сайта запрещено © 2009

Log in with your credentials

Forgot your details?